AEHT 20-oji kasmetinė konferencija


AEHT 20-ta konferencija Italijoje, Jesolo m., 2007 spalio 16-21d

Konferencijos tikslas: pristatyti naujas tendencijas regiono Italijos bei Europos šalių virtuvėse, pasidalinti patirtimi turizmo srityje (konferencijos/seminarai spalio 17,18,19d.), suteikti galimybę turizmo mokyklų mokiniams iš beveik visų Europos šalių pademonstruoti savo žinias ir įgūdžius virėjų, konditerių, barmenų, padavėjų, viešbučių, turizmo ir vadybos varžybose (spalio 17, 18, 19d.), praplėsti profesinį akiratį teminių ekskursijų, parodų lankymo metu (spalio 17,19,20d.) bei patobulinti profesinio bendravimo įgūdžius anglų kalba.

Mokyklą ir Lietuvą atstovavo: mokyklos direktorė Birutė Stasiūnienė, kulinarinio skyriaus vedėja Stanislava Akulavičienė, anglų kalbos mokytoja Živilė Varanavičienė ir virėjo/konditerio specialybės 216 grupės mokinys Valentinas Baranovskis, kuris dalyvavo virėjų konkurse (spalio 17, 18d.) kartu su mokiniu iš Italijos ir mokine iš Estijos vienoje komandoje.

Virėjų konkurse dalyvavo 26 komandos iš įvairių Europos šalių. Šios konferencijos metu mokyklos atstovai stebėjo padavėjų, barmenų, flambiravimo varžybas (spalio 18,19d.), susipažino su kitų Europos šalių turizmo mokyklų patirtimi, užmezgė ryšius su Olandijos, Sankt Peterburgo Italijos mokyklomis. Tai buvo puiki galimybė palyginti mūsų profesinio rengimo lygį su Europos standartais. Konferencijos dalyviams buvo įtekti sertifikatai.