Jeigu į daiktus, kuriuos tu matei visą laiką, imsi žiūrėti atidžiau, lyg pirmą kartą, trokšdamas įžvelgti visas smulkmenas, tai pasirodys, kad tu jų ankščiau niekada nematei.
Ch.S.Puigas

Stažuotė Austrijoje
Ersamus+mobilumo projektas Nr. 2014-1-LT01-KA102-000300 „Efektyvaus įmonės darbo organizavimo patirtis užsienio šalyse“.

2014 m. gruodžio 14 d. šeši mokiniai iš Lietuvos - Marta Dadelaitė ir Roberta Rastokaitė, iš Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos, Saulius Pravackas ir Justas Rinkūnas, iš Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras, Asta Miciuta ir Vaiva Patkavičiūtė, iš Alantos technologijų ir verslo mokyklos išvyko atlikti praktikos į Austriją, Kärnten regioną.

 

"Nuo pat pirmos dienos mes ir pradėjome darbą įmonėse. Mūsų stažuotės tikslas buvo susipažinti su efektyvių įmonės darbo organizavimo procesų, todėl kiekvienas iš mūsų turėjome praktikos vietą, kurioje ir dirbome. Visose įmonėse sudarytos puikios sąlygos praktikos atlikimui ir susipažinimui su darbo organizavimo tvarka. Kiekvienas iš mūsų gyvenome vietoje, kur atlikome praktika. Mūsų stažuotė prasidėjo jau praktikos vietose, kur buvome supažindinti su darbo vieta, bei sąlygomis. Mane, kaip logisto - ekspeditoriaus specialybės atstovę domino prekių pristatymas, bei klientų aptarnavimo ypatybės. Restoranui dažniausiai ir reguliariausiai pristatoma duona, bei daržovės. Pristatymo ciklas priklauso nuo metų laiko, paklausos,  bei žmonių skaičiaus. Buvo pastebėta, jog dažniausiai klientų būna penktadienio ir šeštadienio vakarais nuo 18 iki 21:30 valandos."

Marta Dadelaitė.