Žmogus gimsta veikti, o ne tuščiai mintyti.
G.E.Lesingas

Erasmus stažuotė Kipre

logo


2019 m. balandžio 1 – gegužės 3 dienomis mokiniai stažavosi pagal Erasmus+ KA1 besimokančiųjų ir personalo mobilumo profesiniame mokyme projektą "Užsienyje įgytą patirtį pritaikyk Lietuvoje" Nr. 2018-1-LT01-KA116-046788. Mokiniai praktiką atliko Aktea Beach viešbutyje.

Į stažuotę vyko šeši mokiniai: 4 virėjų grupės Marius Zelčius, Edvinas Naraškevičius, Dominykas Kacelavičius – 228 gr., Dominyka Milda Paškevičiūtė 626 gr.,  padavėjo-barmeno specialybės Beatričė Elena Kriaučiūnaitė 928 gr. ir Gabrielė Vitaitė 818 gr. logisto-ekspeditoriaus specialybės.

Dalyviai grįžo su patirtimi ir įspūdžiais:

Edvinas: „Tai buvo mano pirmas kartas su Erasmus+ programa. Praktika atlikinėjau Kipre, įspūdžiai buvo tikrai geri, žmonės buvo be galo paslaugūs, visada padėdavo jei iškildavo kokia bėda. Graikiška virtuve iš tiesu buvo neįprasta, bet perpratus visus jos niuansus, jaučiausi lyg gaminčiau Lietuviškus patiekalus. Praktika tikrai labai patiko ir manau, kad įgūdžius parsivežęs iš ten tikrai panaudosiu Lietuvoje“.

Dominykas: „Stažuotėj Kipre turėjau galimybę susipažinti su šios šalies kultūra, kraštovaizdžiu bei įgyti praktikos. Mane sužavėjo šios šalies įvairus meniu asortimentas, tačiau labiausiai patiko Kipro kraštovaizdis ir praleistas laikas saloje“.

Beatričė: „Nepakartojami įspūdžiai, patirtis, kitos šalies kultūros pažinimas, nepakartojami vaizdai ir oras ❤️“

Gabrielė: „Kipras labai patiko. Labai graži aplinka, draugiški žmonės. Tikrai labai gera patirtis  būtų padavėjams“.

Dominyka: „Labai džiaugiuosi, kad gavau galimybę atlikti stažuotis Kipre. Daug išmokau ne tik iš profesijos. Įgavau bendravimo įgūdžių sužinojau apie kitos šalies kultūrą. Labai fainas miestas visi labai draugiški ir noriai padeda. Savo patirtį tikrai panaudosiu ir tikrai verta važiuoti.