Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Baigiamasis EROVET partnerių susitikimas Lleidoje, Ispanijoje

logo


EROVET projekto partnerių susitikimo metu Ispanijoje, gegužės 8-10 d. buvo pristatyti parengti dokumentai dėl Europos verslumo premijos, kurią gali gauti profesinių mokyklų mokiniai ir absolventai, pateikę geriausiai komisijos vertinamus verslo planus; Verslumo kokybės ženklas, kurį galės gauti profesinio mokymo centrai, skatinantys verslumo ugdymą; EROVET darbuotojų paieškos platforma, kurioje registruosis projekto partnerių mokiniai ir absolventai bei verslo įmonės; EROVET gairės apie mokymąsi darbo vietoje. Visus projekto metu sukurtus rezultatus, galima rasti www.erovet.eu  

Šios projekto inciatyvos, sukurtos projekto partnerių, yra taip pat prieinamos kitoms organizacijoms.

Susitikimo metu buvo svarstoma, kaip pasiekti, kad projekto rezultatai būtų tvarūs, kaip išlaikyti ir sustiprinti EROVET tinklą.

EROVET projekto tinklui priklauso visi projekto partneriai: INS Escola del Treball de Lleida (Ispanija), Dieythynsi Deyterobathmias Ekpaideysis N.Rodopis (Graikija), Escola Profissional Amar Terra Verde, Lda (Portugalija), Landkreis Osnabrück Fachdienst Bildung (Vokietija), i.i.s.s. des ambrois (Italija), Ortakoy 80. Yil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Turkija), Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla (Lietuva) ir GLOBALleida (Ispanija).

Projektinė veikla vykdoma gavus Europos Komisijos paramą pagal Erasmus+ programą, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.