Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Stažuotė Kipre

logo


2018 m. balandžio 2 – gegužės 4 dienomis pagal Erasmus+ KA1 mobilumo projektą „Tarptautinė patirtis siekiant kokybės“ Nr. 2017-1-LT01-KA116-034944 projektą Kipre, Aktea Beach Holiday Resort viešbučiuose, stažavosi 8 virėjo ir padavėjo-barmeno specialybių mūsų mokyklos mokiniai:   David Huseynov 227 gr., Andrej Andrijevskis, Faustas Pareščius 627 gr., Adomas Klevickas 927 gr. Jonas Rudis 216 gr., Edavardas Petrauskas 617 gr., Gytis Mickonis ir Darja Antonova 917 gr.

Keletas dalyvių įspūdžių:

David: „Esu labai dėkingas už duotą galimybę dalyvauti Erasmus+ programos stažuotėje. Įspūdžiai neapsakomi, patirtis įspūdinga ir pamokanti. Per tą trumpą laiką patobulėjau savo profesinėje srityje tiek emociškai, tiek fiziškai. Darbas viešbučio virtuvėje gražino pasitikėjimą darbo srityje, įrodžiau sau, kad viskas yra įmanoma. Sala, kurioje viešėjau paliko tik šiltus prisiminimus, vietos gyventojai draugiški ir geranoriški. Jūra, kuri supa salą yra skaidri, neįtikėtino grožio. Esu labai patenkintas šia kelione ir norėčiau padėkoti mokyklos Erasmus+ organizatorėms už šią unikalią galimybę!“

Faustas: „Man labai patiko Kipre praktika, daug saulės, jūra, patiko labai visa komanda su kuria dirbome ir tikrai rekomenduoju nuvažiuoti nes nepasigailėsite“.

Jonas: „Manau ši stažuotė yra viena unikaliausių iš pasirinkimų, savo gamtos ir kultūros atžvilgiu. Kipras kartu pasižymi savo tradiciškais autentiniais patiekalais. Būdamas stažuotėje įgijau daug žinių apie maisto ruošimą ypač įsisavinau Kipro tradicinių patiekalų aspektus, kuriuos galėsiu pritaikyti tolimesniuose darbuose. Kartu patobulinau savo įgūdžius darbe su komanda. Labai rekomenduoju šią stažuotę“.

Adomas: „Kipras labai graži šalis, draugiški žmonės. Iš esmės, viskas buvo puiku, darbas įdomus ir gana paprastas. Miestas kuriame buvome apsistoję yra pamėgtas turistų ir turi linksmą naktinį gyvenimą. Nemažai parduotuvių dirba visą parą, taip pat netoli mūsų viešbučio buvo vietinių vadinama barų gatvė. Barų, kavinių ir klubų šioj gatvėj yra daugiau nei kažkam gali prireikti. Einant šia gatve neabejotinai sutiksi įvairiausio tipo žmonių, o dauguma sutiktų, švelniai nusišypsos ir pasisveikins praeidami. Kipras yra šalis kurią aplankyčiau dar ne vieną kartą, ir tai siūlau padaryti kitiems.“