Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Vizitas Prancūzijoje

logo


2018 m. kovo mėn. dvi mūsų mokyklos darbuotojos: virėjo ir konditerio profesijos mokytojos Vlada Garnelytė ir Ligita Stankevičienė turėjo galimybę stažuotis Strasbūre CEFPPA Adrien Zeller mokykloje. Šioje mokykloje yra vykdomas tęstinis profesinis mokymas visose srityse, susijusiose su svetingumu, maistu ir turizmu bei kulinarija.

Virėjo ir konditerio profesijos mokytojos Vlada Garnelytė ir Ligita Stankevičienė savo profesijos žinias ir įgūdžius tobulino restorane „Le Dix, Strasbourg“, Sofitel, Strasbourg.

Ši galimybė joms suteikta „Erasmus+“ programą, KA1 mobilumo projekte „Tarptautinė patirtis siekiant kokybės“  Nr. 2017-1-LT01-KA116-034944

Projekto tikslas - susipažinti su Prancūzijos virtuvės tradiciniais patiekalais, aptarnavimu. Mokytojos aplankė viešbutį, restoranus, susipažino su maisto ruošimo ypatumais, klientų aptarnavimu. Laisvalaikis buvo skirtas pažinčiai su Strasbūro miesto kultūriniu paveldu. Grįžusios  iš stažuotės profesijos mokytojos pristatė projekto rezultatus mokyklos bendruomenei.