Stenkis išmokti ką nors apie viską ir viską apie ką nors.
A.Huxley

2-asis VESVET partnerių susitikimas Turkijoje

logo


2019 m. gegužės  15-16 d. Turkijoje vyko 2-asis Erasmus VESVET projekto susitikimas. Jo metu buvo susitarta dėl turizmo ir viešojo maitinimo sektoriuje svarbiausių verslumo kompetencijų ugdymo ir vertinimo naudojant LEVEL 5 sistemą. Aptarėme mokomųjų interaktyvių žaidimų ir kūrimo etapus ir scenarijų. Susitarta dėl rekomendacijų praktinio mokymo vadovams kūrimo turinio.

Turkijos Zeynep Mehmet Dönmez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mokykloje susirinko VESVET projekto partneriai iš Lietuvos, Latvijos, Vokietijos, Turkijos, Portugalijos ir Jungtinės Karalystės.

Projekto tikslas - sukurti priemones, skirtas ugdyti, įvertinti ir patvirtinti neformaliuoju būdu įgytas verslumo  kompetencijas, kurios yra svarbios asmenybės augimui, įsidarbinimui ir savirealizacijai.

Erasmus+ KA2 Profesinio mokymo strateginių partnerysčių projektas inovacijų ir dalijimosi gerąja patirtimi tikslais „5 lygių sistema verslumo įgūdžių patvirtinimui per interaktyvias mokymosi priemones profesiniame mokyme“ Nr. 2018-1-LT01-KA202-047072 finansuojamas remiant Europos Komisijai.

Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.