Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Naujienos


2016-10-06

Svečiai iš Duisborgo


Š. m. rugsėjo 28–30 dienomis mokykloje lankėsi Vokietijos, Duisburgo Walter Rathenau prekybos profesinės  mokyklos direktorius p. Peter Krommweh ir šios mokyklos praktikos vadovas p. Christian Kruse. Vizito tikslas – susipažinti su mūsų mokykloje rengiama logisto ekspeditoriaus specialybe. Svečiai susipažino su sektorinio praktinio mokymo centro veikla, bendravo su prekybos ir verslo skyriaus profesijos mokytojais bei mokiniais, aptarė tolimesnio bendradarbiavimo perspektyvas su mokyklos direktore B. Stasiūniene. Buvo organizuoti susitikimai su socialiniais partneriais, kurių metu  aptartos galimybės Vokietijos studentams atlikti praktiką Lietuvos logistinėse įmonėse. Vyko susitikimai su UAB “Officeday”, UAB “ATS Logistics”, UAB “Transekspedicija” vadovais ir darbuotojais.

Tikimės, kad graži bendradarbiavimo pradžia suteiks realias galimybes abiejų šalių logisto ekspeditoriaus specialybės mokiniams praktiškai susipažinti su skirtingų šalių logistika ir logisto darbo organizavimu.

 

Prekybos ir verslo skyriaus vedėja

Danutė Banionytė