Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Naujienos


2016-10-20

Karjeros diena


2016 m. spalio 20 d. prekybos ir verslo skyriuje pagal bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultetu lankėsi buhalterinės apskaitos studijų programos studentai ir dėstytojai. Susitikimo pirmoje dalyje buvo pravestas renginys “Karjeros diena”. Renginio tikslas –  supažindinti su studijų programomis ir pravesti paskaitą. Buhalterinės apskaitos katedros lektorė Laima Šapalienė labai įdomiai, suprantamai kalbėjo apie “Mokesčių  sistema Lietuvoje”.

Antroji dalis buvo skirta susipažinti su sektoriniu praktinio mokymo centru. Studentai turėjo galimybę patys dirbti apskaitos programa Microsoft Dinamic, “Demo parduotuvėje” – aptarnavo pirkėjus, vykdė atsiskaitymus savitarnos kasoje “Bitutė”, susipažino su elektroniniais kasos aparatais ir POS sistemomis. Praktinius mokymus vedė profesijos mokytojos metodininkės Danutė Maksimovičiūtė ir Audronė Mieželienė.

Tai buvo abiems mokymo įstaigoms naudingas susitikimas. VIKO Ekonomikos fakulteto vadybininkė Sandra pažadėjo, kad lapkričio mėnesį aplankys mus ir Finansų studijų programos studentais.