Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Naujienos


2016-11-10

Akcija „Būk matomas“


Šiandien mūsų mokykloje, kartu su pirmojo komisariato pareigūnėmis, buvo vykdoma socialinė saugumo akcija „Būk matomas“. Anksti ryte, mūsų mokyklos  mokinius ir mokytojus pasitiko aktyvūs mokinių tarybos nariai, mokytojos Aida Baliukevičienė,  Agnė Skukauskaitė – Dansevičienė, socialinės pedagogė Ilona Tatarinova. Norint gauti atšvaitą – reikėjo sudalyvauti  saugaus eismo viktorinoje. Akcijos dalyviai noriai atsakinėjo į klausimus, klausėsi pareigūnių patarimų, nurodymų.

Taip pat į šią akciją įsijungė daugiavaikių šeimų asociacija MES. Atvykusi mama savanore nemokamai paženklino drabužius atšvaitais termo būdu.

Pagal saugaus eismo taisykles, naudoti atšvaitus, dėvėti šviesą atspindinčias liemenes ar drabužius su šviesą atspindinčiais elementais yra privaloma tiek pėstiesiems, tiek dviratininkams. Nesilaikantiems taisyklių gresia bauda nuo 23 iki 40 eurų.

Tikimės, kad mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai bus gerai matomi gatvėse.