Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Naujienos


2016-11-25

Išvyka į Vilniaus kolegiją


2016 m. lapkričio 24 d. Prekybos ir verslo skyriaus mokiniai (pagal bendradarbiavimo sutartį) dalyvavo Vilniaus kolegijos organizuotame renginyje . PROFADIENIS.

PROFADIENIS – nacionalinė Lietuvos kolegijų studentų verslumo diena. Projekto idėja – suteikti galimybę jauniems žmonėms išbandyti savo jėgas sprendžiant realias bei aktualias įmonių pateiktas situacijas ir pabendrauti su verslo praktikais. Specialiai renginiui parengtos atvejų analizės buvo suskirstytos į finansų, rinkodaros, lyderystės, verslo idėjų kūrimo bei inovacijų kategorijas. Projektą organizuoja VšĮ „PROFAT“.

Renginio metu renginio dalyviams iššūkius pateikė: AB „SEB“ bankas,  UAB „Western Union“, VšĮ „Versli Lietuva“, LIMA (Lietuvos marketingo asociacija), „EIGE“ (European Institute for Gender Equality). Visi galėjo išnaudoti jiems suteiktą galimybę užmegzti naujas pažintis ir pabendrauti su verslo atstovais bei projekto partneriais. Sveikinimo kalbą ir motyvuojančius žodžius dalyviams tarė ir pats Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Mūsų mokiniai turėjo realią galimybę susipažinti su Vilniaus kolegijos studijų programomis, pabendrauti su dėstytojais bei studentais.