Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Naujienos


2016-12-20

Išmanusis geografijos – istorijos žaidimas „Protų mūšis 2016“


2016 m. gruodžio 19 d. įvyko jau ketvirtasis ir tapęs gražia mūsų mokyklos tradicija istorijos – geografijos žaidimas tarp Vilniaus miesto  profesinių mokyklų „Protų mūšis“. Šį kartą jis buvo dar įdomesnis, nes panaudotos išmaniosios technologijos.

Žaidime dalyvavo 11-12 kl. mokiniai iš 6 profesinių mokyklų: Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla, Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla, Vilniaus statybininkų rengimo centras, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla, Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras.

„Protų mūšį“ sudarė 2 dalys: pirmoji – uždarieji geografijos ir istorijos klausimai parengti naudojant programą kahoot.it; o antrąją dalį sudarė klausimai, parengti QR generatoriaus bei  skaitytuvo pagalba.

Žaidimą pradėjo mūsų mokyklos  gimnazijos skyriaus vedėjos L. Bargailienės sveikinimo kalba ir žaismingu bei nuotaikingu komandų prisistatymu.

Visi mokiniai renginyje dalyvavo aktyviai ir pademonstravo  geras dalykines žinias.

Žaidimo nugalėtojams buvo įteikti diplomai bei visi apdovanoti padėkos dovanomis.

Renginio organizatorės: geografijos mokytoja metodininkė Aida Baliukevičienė ir istorijos vyr. mokytoja Jolita Bielinytė.