Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Naujienos


2017-03-28

Medis – žemės gyvybė


Kovo 28d. mokykloje vyko atvira integruota biologijos ir informacinių technologijų pamoka „Medis – žemės gyvybė“, skirta pasaulinei Žemės dienai.

Mokiniai, vadovaujami biologijos ir informacinių technologijų mokytojų, parengė pristatymus temomis „Saugomi Lietuvos medžiai ir krūmai“,  „Įdomiausi Lietuvos ir pasaulio medžiai“ ir „Mokyklos teritorijoje augantys medžiai ir krūmai“.   Biologijos kabinete parengta paroda „Nuostabus medžių pasaulis“ ir II a. fojė parengtas stendas „Medžiai - Lietuvos gamtos paminklai“.

Mokyklą sveikino ir skaitė pranešimą Vilniaus miesto savivaldybės Aplinkos apsaugos poskyrio ekologė dr. Ona Motiejūnaitė. Pamokoje dalyvavo 636, 626, 816, 826 ir 725 grupių mokiniai, mokyklos gimnazijos skyriaus vedėja Lina Bargailienė ir mokytojai.

Mokiniai, mokytojai ir viešnia pakabino ant medžių, augančių mokyklos teritorijoje, etiketes, apibūdinančias medžių rūšis.

Pamoką rengė biologijos mokytojos dr. Giedrė Kmitienė ir Apolonija Visockytė, informacinių technologijų mokytojai Ingrida Maciejauskienė ir Marijus Vaisėta.