Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Naujienos


2017-05-10

Atvyko Erasmus+ projekto dalyviai iš Portugalijos


Š.m. gegužės 9- 16 d. mūsų mokykloje stažuojasi Erasmus+ projekto dalyviai iš Portugalijos, Arcos Valdevez ir Ponte da Barca komercijos asociacijos. Vizito tikslas- susipažinti su mūsų mokyklos ir mūsų socialinių partnerių bendradarbiavimu verslo įmonėmis ir kitomis ugdymo institucijomis nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu.

Pirmąją vizito dieną svečiai lankėsi mūsų mokykloje, susipažino su mokyklos struktūra, programomis, projektine veikla, mokykloje veikiančia praktinio mokymo firma "Vigora". Vėliau suorganizavome vizitą į mūsų socialinio partnerio viešbutį "Kempinski", kur praktiką atlieka mūsų mokyklos mokiniai ir mūsų priimami Erasmus studentai iš kitų šalių. Šiuo metu viešbučio registratūroje stažuojasi absloventė iš Ispanijos.

Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla palaiko draugiškus ryšius su Vilniaus kolegija, "Simulith" centru, Vilniaus universiteto ekonomikos fakultetu, Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centru, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija,Vilniaus "Ryto" progimnazija. Šios įvairių pakopų ugdymo institucijos taip pat mielai sutiko priimti mūsų svečius portugalus ir pasidalyti savo bendradarbiavimo su verslo įmonėmis nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.