Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Naujienos


2017-10-09

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Vokietijos Duisburgo Walther Rathenau prekybos profesine mokykla


Rugsėjo 27-28 d. Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos direktorė Birutė Stasiūnienė vyko į vizitą Vokietijoje, Duisburge. Susitikimo metu direktorė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Walther Rathenau profesine mokykla. 2018 m. pavasarį 6 VTPVM mokiniai stažuosis Duisburgo logistikos įmonėse, o mokiniai iš Vokietijos stažuosis logistikos įmonėse Vilniuje.

Tai buvo darbo stebėjimo vizitas pagal Erasmus+ KA1 besimokančiųjų ir personalo mobilumo profesiniame mokyme projektą "Tarptautinė patirtis siekiant kokybės" Nr. 2017-1-LT01-KA116-034944. Vizito metu direktorė lankėsi priimančiojo partnerio mokykloje. Kartu su mokykos direktoriumi Peter Kromweh diskutavo apie švietimo sistemas Vokietijoje ir Lietuvoje, dualinio mokymo aspektus , bendras programas, ECVET taikymo galimybes vykdant abipusį geografinį mobilumą, pasidalino mokyklos vadybos ir lyderystės patirtimi, lankėsi logistikos įmonėse, stebėjo kaip vykdomas logistų praktinis mokymas, bendravo su įmonių vadybininkais.