Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Naujienos


2017-10-30

Pamokos kartu su Erasmus mokinėmis iš Čekijos


Savo mokykloje stengiamės ne tik išsiųsti mokinius bei darbuotojus stažuotis į kitas šalis, bet taip pat ir priimti Erasmus dalyvius iš kitų šalių. 2017 m. spalio 7-29 VTPVM stažavosi mokinės iš Čekijos, Pilzeno prekybos, taikomųjų menų ir dizaino profesinės mokyklos.

 Vyko daug integruotų pamokų, popamokinės veiklos, kur mūsų mokyklos mokiniai ir mokinės iš Čekijos vieni iš kitų galėjo mokytis, bendrauti, kartu kurti, tobulinti anglų kalbos įgūdžius.

Spalio 9 d. vyko integruota anglų k., geografijos, istorijos pamoka „Lietuvos ir Čekijos panašumai ir skirtumai“, kartu su 636 ir 627 gr. mokiniais ir anglų k. mokytoja metodininke Ramunė Vadeikytė, geografijos mokytoja eksperte Aida Baliukevičiene, istorijos vyr. mokytoja Jolita Bielinyte, anglų kalbos vyr. mokytoja Rūta Biržiene.

Mokinės iš Čekijos kartu su 815 gr. mokiniais atliko praktiką IB „Vigora“.Praktikai vadovavo profesijos mokytoja ekspertė Vaclava Griškevičienė. Mokiniai kūrė naują kolekciją „Artėjančio sezono spalvos“, kolekcijos reklamą. Rengiant reklaminę medžiagą, praktiniuose užsiėmimuose dalyvavo informacinių technologijų vyr. mokytojas M.Vaisėta.

Spalio 11 d. ekonomikos pamoką vedė profesijos mokytoja metodininkė Reda Brokartienė.

Spalio 12 d. Gimnazijos skyriaus vedėja ir krašto kultūros mokytoja kartu su 517 gr. mokinėmis ir čekėmis vyko  į saugomų teritorijų muziejų.

Spalio 17 d. kartu su 636 gr. mokiniais buvome priimti Čekijos ambasadoje.

Mokinės iš Čekijos ir 117 gr. mokiniai praktinio užsiėmimo metu  „DEMO“ parduotuvėje, vadovaujami profesijos mokytojos metodininkės Danutės Maksimovičiūtės, įrengė vitriną ir sukūrė nuostabią rudenišką suknelę.

Spalio 18 d. anglų kalbos mokytoja metodininkė Ramunė Vadeikytė su 726 gr. mokinėmis pakvietė viešnias iš Čekijos apsilankyti Paveikslų galerijoje ir pasigėrėti  Čekijos daile. Pakeliui dar užkopėme į Gedimino kalną.