Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Naujienos


2017-10-30

Prekybos ir verslo skyriaus renginių savaitė


Laikas bėga nenumaldomai greitai. Ir su Naujais mokslo metais į prekybos ir verslo skyriaus auditorijas kartu su krintančiais lapais, paskutiniais saulės spindulėliais drąsiai, išradingai, nuotaikingai spalio 23–27 dienomis vyko Prekybos ir verslo skyriaus renginių savaitė. Tai jau graži skyriaus tradicija, kuriai labai atsakingai ruošiasi skyriaus profesijos mokytojai ir skyriaus mokiniai.

Renginių savaitės tikslas – suburti visą skyriaus jaunimą bendriems š. m. m. darbams, mokytis dirbti komandoje, domėtis naujovėmis, kurios neatsiejamos nuo mokinių pasirinktų specialybių. Vykusių renginių metu buvo siekiama, kad pirmųjų kursų mokiniai susipažintų su mokyklos tradicijomis ir lengviau adaptuotųsi, artimiau pažintų savo bendrakursius. Mokiniams populiariai ir vaizdingai buvo pristatytos visos veiklos sritys, kurios vyko 2016/2017 m. m. Tai buvo lyg atskaitų pristatymas už skyriaus veiklą, mokinių mokomųjų bendrovių (MMB), VPMF :Vigora“,

Kiekvieną savaitės dieną vyko susitikimai su socialinių partnerių atstovais: UAB „Euro biuro“ pardavimų vadybininkė Kristina Patiejūnienė  papasakojo apie vadybininko įtaką pardavimams, Vilniaus kolegijos lektorė Laimutė Fedosejeva skaitė paskaitą „Mano Aš komunikaciniame triukšme“, projektų vadovė Ramunė Vadeikytė supažindino su „Geografiniu mobilumu – siekiant tarptautinių profesinių įgūdžių“, psichologė Violeta Kozlovska įtaigiai pristatė temą „Galia nugalėti“, „Karjeros planavimą“ nuotaikingai pristatė Ugnė Juodytė ir Vidas Lisauskas, Vilniaus apskrities VMI Vilniaus įmonių skyriaus poskyrio vedėja Aistė Navickienė ir gyventojų skyriaus vyriausioji specialistė aiškiai ir paprastai supažindino su mokesčiais, kurie reikalingi kiekvienam piliečiui ir norintiems kurti savo verslą. Vyko susitikimai su darbdavių atstovais, buvusiais mūsų mokyklos mokiniais, tema: „Darbdavio lūkesčiai darbuotojo atžvilgiu“. Savaitės metu visiems labai patiko prof. mokytojos metodininkės Redos Brokartienės pravestas blic klausimų konkursas „Protų mūšis“. Dalyvavo 6 mokinių komandos. Klausimai apie ES šalių gyvenimą, IT lygį įvairiose šalyse, klausimai loginiam mąstymui ir kt. Visos komandos buvo apdovanotos.

Spalio 25 dieną vyko ir I-ų kursų mokinių ugdymo diena „Pasimatuok profesiją“. Joje dalyvavo visos po pagrindinio išsilavinimo grupės. Viešbučių ir restoranų skyriaus 927, 727, 627, 617 grupių mokiniai dalyvavo prekybos ir verslo skyriaus renginiuose: klausė paskaitas, dirbo „Demo“ parduotuvėje, o 817 ir 827 gr. mokiniai praktiškai susipažino su kulinarijos ir konditerijos subtilybėmis. Patys pabandė pasigaminti picas ir išsikepti keksiukus. Mokiniai buvo patenkinti įgytais praktiniais potyriais.

Džiugiai ir nuotaikingai vyko I-ųjų kursų mokinių krikštynos, kurias tradiciškai organizavo antrųjų logisto ekspeditoriaus 816 gr. ir smulkiojo verslo paslaugų teikėjo 826 gr. mokiniai. Vadovės – Danutė Maksimovičiūtė ir Dalė Einikienė. Visi ir organizatoriai, ir dalyviai turėjome nuostabią šventę.

Prekybos ir verslo renginių savaitė baigėsi, bet įdomūs renginiai, konkursai, susitikimai, akcijos vyks visus 2017-2018 m. m.

Prekybos ir verslo skyriaus vedėja Danutė Banionytė