Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Naujienos


2017-11-28

Stažuotė Danijoje


2017 m. lapkričio 13 d. į Daniją Roskildės miesto Zealand Business College pagal Erasmus+ KA1 pagrindinio veiksmo profesinio mokymo mobilumo projektą „Tarptautinė patirtis siekiant kokybės“ Nr. 2017-1-LT01-KA116-034944 išvyko konditerių grupių mokiniai: Emilija Griškevičiūtė ir Karina Tomaševič iš 726 gr., Emilija Voišnis ir Greta Divonytė iš 725 gr., Lina Noreikaitė, Katryna Banel ir Judita Bitautaitė iš 717 gr., Ramunė Germanovičiūtė iš 737 gr., lydintis asmuo profesijos mokytoja metodininkė Zita Sprindienė.

Roskildė- Danijos miestas rytinėje Zelandijos regiono dalyje 30 km į vakarus nuo Kopenhagos. Moksleiviai atliks praktinį mokymą, susipažins ir gamins Danijos tradicinius konditerijos gaminius, išmoks juos dekoruoti ir pateikti, dirbs su šiuolaikine konditerijos įranga. Mokinės  apgyvendintos mokyklos bendrabutyje. Mokiniai domėsis kultūriniu - socialiniu Danijos gyvenimu, aplankys Kopenhagoje įdomias vietas ir muziejus, įgis konditerio profesinės patirties, tobulins ir gilins anglų kalbą ir įgis bendravimo įgūdžių. Roskildės miestelis žymus tuo, kad ten pastatyta pirmoji šalies krikščioniška katedra ir pirmoji karalių rezidencija, ten palaidoti visi karališkosios giminės nariai, net 39 Danijos karaliai ir karalienės. Taip pat šiame mieste vyksta šiaurės Europos muzikos festivaliai.