Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Lietuvos šimtmečio renginiai


 

2018-02-06

Linkėjimai ateities lietuviams


,,Lietuva, Tu mano visas pasaulis. Lietuva, kai būnu Tavo žemėj, džiaugiuosi, kad gimiau Lietuvoj...’’ (citata iš mokinių palinkėjimų ateities Lietuvai).

Šių metų vasario 5 dieną per trečiąją pamoką Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos gimnazijos skyriaus mokiniai rašė linkėjimus ateities lietuviams po 100 metų.

Jie linkėjo Lietuvai išlikti nepriklausomai, klestėti ir toliau savo gražiais miestais ir miesteliais, nuostabia gamta. Lietuvos žmonėms palinkėjo stiprybės, optimizmo, tolerancijos, sveiko gyvenimo būdo, gerbti  vienam kitą, būti pasiruošus ginti ir mylėti savo šalį, nepamiršti tų žmonių, kurių dėka mūsų šalis tapo laisva ir nepriklausoma.

Mokiniai linkėjo, kad Lietuva būtų vieninga ir jos piliečiai galėtų susikurti gerą ir pilnavertį gyvenimą savo Tėvynėje, nereikėtų masiškai emigruoti į kitas šalis, ten ieškoti geresnio gyvenimo. Taip pat palinkėjo išsaugoti lietuvių kalbą ir papročius, daugiau bendrauti ne virtualioje erdvėje, o gyvai.

Linkėjo, kad po 100 metų Lietuvoje atsirastų dar daugiau iškilių žmonių, kurie  garsintų jos vardą visame pasaulyje, o kiekvienas Lietuvos pilietis galėtų sušukti „Tai Lietuva – mano gimtasis kraštas, mano Tėvynė“.