Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Naujienos


2018-03-30

Konkursas „Krauk ir vežk VII“


2018 m. kovo mėn. 28d. Šiaulių profesinio rengimo centre įvyko  nacionalinis logisto ekspeditoriaus specialybės mokinių profesinio meistriškumo  konkursas  „Krauk ir vežk VII“.

Konkurse dalyvavo 8 komandos iš įvairių Lietuvos miestų: Vilniaus, Elektrėnų, Kėdainių, Šilutės, Alytaus, Ukmergės, Kauno ir Šiaulių . Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklai atstovavo logisto ekspeditoriaus specialybės 317 grupės mokiniai: Aistė Valkauskaitė, Ernestas Baublys ir Lina Žiogaitė.

Konkurso dalyviai pristatė savo namų darbus bei dalyvavo blic – turnyre, kur reikėjo atsakyti į klausimus iš logisto - ekspeditoriaus ir tarptautinių vežimų vairuotojo - ekspeditoriaus mokymo programų. Tuo metu profesijos mokytojai galėjo susipažinti su Šiaulių profesinio rengimo centro veikla, o vėliau dalyvauti ekskursijoje „ Šiaulių miestas – iš arti“  ir apsilankyti įdomiausiose Šiaulių miesto vietose.

Po užduočių atlikimo buvo paskelbti konkurso laimėtojai. Konkurso dalyviai susipažino su savo kolegomis iš kitų mokymo įstaigų, sužinojo daug naujo, įdomiai praleido laiką.

Vyr. profesijos mokytoja Svetlana Paškel