Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Naujienos


2018-05-06

Edukacinės pamokos Kaune


2018 gegužės 2 d.mūsų mokyklos 717, 727, 737 gr mokiniai kartu su gr. vadovėmis Nijole Boldinoviene, Valentina Pavliukovič ir Viktorija Veršalovič buvo nuvykę į Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centrą, kur dalyvavo edukacinėse pamokose.

Mokiniai, pasidalinę pogrupiais galėjo ne tik stebėti, bet ir patys dalyvauti praktinio mokymo pamokose.

Kaip paruošti skanią tešlą ir gražiai iškepti šakočius papasakojo ir noriai savo žiniomis pasidalijo mokytoja ekspertė Rasa Venterienė, o jai talkino K17N2 mokiniai. Kad tai ne toks jau lengvas darbas, įsitikino ir mūsų mokiniai, pabandę patys kepti šakotį.

Kita pamoka buvo – tradicinės lietuviškos duonos gamyba. Kaip teisingai paruošti raugą, kaip minkoma duona, kokioje krosnyje iškepta duona yra skaniausia? Į šituos ir daug kitų klausimų atsakė vyr. profesijos mokytoja Salomėja Česnulevičienė. Įdomu buvo patiems suformuoti duonos kepaliuką, pajusti gaminamos duonos kvapą, pašauti jį į krosnį, o iškepus, paragaut.

Mes esame dėkingi Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro bendruomenei, kurie mus šiltai priėmė ir su vaišėmis išlydėjo.