Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Naujienos


2018-05-09

Biologijos pamoka Saugomų teritorijų nacionaliniame lankytojų centre


2018 m. gegužės 8 d. Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos dvyliktokams buvo organizuota biologijos pamoka Saugomų teritorijų nacionaliniame lankytojų centre. Pamokos tikslas - pagilinti žinias apie Lietuvos saugomas teritorijas, susipažinti su saugomų teritorijų nacionaliniame lankytojų centre įkurta biblioteka- skaitykla, plėsti mokinių kultūrinį akiratį.

Centras įsikūręs Vilniuje, Antakalnio mikrorajone, viename iš Sapiegų rūmų komplekso pastatų. Jame įrengta įdomi ekspozicija, kuri stebina savo virtualiais sprendimais. Įėję pasijutome tarsi gamtos apsuptyje: žolynai, paukščiai ir žiogai aplinkui, o užvertus galvas – debesys... VTPVM dvyliktokai čia rado „kalbantį laboratorinį stalą“, „paukščių kalbos mokymosi kabiną“, „10 spintelių kupinų išminties“, „šikšnosparnių“ kino salę ir dar daug siurprizų, atkeliavusių iš visos Lietuvos. Lietuvos gamtos ir kultūros paveldo pažinimo raktas glūdi Saugomų teritorijų nacionaliniame lankytojų centre.

Saugomų teritorijų nacionalinis lankytojų centras – tai žalia jauki erdvė žaismingai ir išradingai pažinti, atrasti, pamatyti, išgirsti, išmokti ar suplanuoti pažintines keliones po Lietuvą.

 Parengė mokytojos Apolonija Visockytė ir Giedrė Kmitienė