Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Naujienos


2018-05-24

Kelionė padebesiais pas delfinus


Debesuotą trečiadienio rytą autobusu išvykome iš Vilniaus su pirmojo ir antrojo kurso mokiniais į Klaipėdą ieškoti saulės. Ilga kelionė į pajūrį, pakeliui sutiktas ir užnugary likęs lietus nė kiek neišvargino – visi su nekantrumu laukėme, kada pamatysime gražiuosius jūrų gyventojus – delfinus.

Pasiekę Klaipėdą aplankėme nuostabųjį senamiestį, kuriame gausu legendomis apipintų skulptūrų. Nusipirkę gintarinių dirbinių, pakuždėję pelytei į ausį norus, keltu iškeliavome į Delfinariumą. Kas dardėjo traukinuku, kas traukė pėstute, visi smagiai pasiekėme delfinų namus. Įžengę pamatėme draugiškuosius jūros žinduolius. Sulaikę kvapą stebėjome sužavėjusį pasirodymą. Kupini teigiamos energijos, drąsiai žengėme toliau – Baltijos jūros link. Toli keliauti neteko – ji vos už kelių žingsnių. Sužavėti jūros didybės užtrukome norėdami įamžinti akimirkas. Keliaudami namo, traukėme dainas, vėjo ir saulės nugairintais veidais šypsojomės ir vėlų vakarą grįžome atgal į Vilnių. Juk visur gerai, o namie geriausia!