Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Lietuvos šimtmečio renginiai


 

2018-06-04

„Laiko kapsulės“ baigiamasis renginys LR Vyriausybėje


Šių metų birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos 617 grupės mokiniai bei mokytojos Alma Zakaržauskienė ir Rūta Biržienė dalyvavo Lietuvos moksleivių sąjungos organizuoto projekto „Laiko kapsulė“ baigiamajame renginyje, kuris vyko Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose ir įteikė mūsų mokyklos mokinių palinkėjimus ateities Lietuvai po 100 metų.

„Laiko kapsulė“ tai yra simbolinis moksleivių pareiškimas ir įsipareigojimas saugoti Lietuvos nepriklausomybę ateinančius 100 metų , o po to kapsulėje esančias nuotraukas, kartu su šiuo įsipareigojimu, perduoti ateities moksleiviams.

„Laiko kapsulės“ iniciatorius Teofilis Tilvytis teigė, kad palinkėti - tai dar ne viskas. Linkėjimus reikia įprasminti ir gerais darbais. Atlikus gerą darbą ir pats geriau jautiesi. Lietuvos  moksleiviai buvo kviečiami kuo daugiau užsiimti savanoriška veikla. Nuo kiekvieno pastangų priklauso ne tik dabartis, bet ir ateitis.

LMS Prezidentė Raminta Matulytė paragino puoselėti Lietuvos vertybes ir patiems būti tais pokyčiais, kurių visi trokštame.

Renginys buvo labai įspūdingas, o mokiniai pakilios nuotaikos, nes savo akimis pamatė, kaip ruošiami prisiminimai ilgalaikiam saugojimui.

Mokytoja Alma Zakaržauskienė