Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Naujienos


2019-02-22

Gyvenimas audroje


Š. m. vasario 21 d. mokytojams seminarą vedė Paulius Egidijus Kovas – jachtos kapitonas, lektorius, koučeris, krizių valdymo konsultantas, Tūkstantmečio Odisėjos XI etapo jachtos „Ambersail” kapitonas/idėjos bendraautorius.

„Sėdint ant sofos sėkmė nenukris. Reikia 10 000 valandų kažką daryti, kad tau galiausiai pasisektų.

Po tiek laiko net meškos pradeda dviračiu važiuoti! Nevalia po pirmų nesėkmingų bandymų, pasiduoti”, – sako ne vienerius metus verslo konsultantu dirbantis Paulius Kovas. Jo teigimu, kelias sėkmės link yra svajonė. „Visų pirma, reikia pradėti svajoti.

Lektorius sugalvojo puikią idėją – gyvenimą laive ir patiriamus išbandymus sugretinti su švietimo „vandenynais“ ir mokyklos bei mokytojų patiriamomis „audromis“. Pranešimo turinys buvo įdomus keliais aspektais: domino  plaukimo aplinkybės, pavojai ir nuotykiai, daug kam netikėtos gyvenimo laive sąlygos;  gana netikėtu rakursu atsivėrė psichologiniai aspektai – hierarchija, lyderio vaidmuo, 10 kapitonų buvimas viename laive, gebėjimai įveikti sunkius etapus, planavimas ir elgesys krizės akivaizdoje, komandos darbo specifika, atsakomybės klausimai.  Plaukimo ir verslo paralelė pasirodė pamokanti ir įkvepianti. Kaip ir būdinga puikiems oratoriams, Paulius, „paėmė“ klausytojų protą ir širdis.