Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Naujienos


2019-03-18

Stažuotė Strasbūre


2019 m. kovo 16 d. dvi mūsų mokyklos darbuotojos: virėjo ir svečių aptarnavimo darbuotojo profesijos mokytojos Vlada Garnelytė ir Palmyra Norvaišienė su mūsų mokyklos mokiniais turėjo galimybę pagal „Erasmus+“ programą besimokančiųjų mobilumo projekte „Užsienyje įgytą patirtį pristaikyk Lietuvoje“ Nr. 2018-1-LT01-KA116-046788 dalyvauti ir pristatyti savo šalį, mokyklą ir profesiją.

Strasbūre CEFPPA Adrien Zeller mokykloje vyko kasmetinės atvirų durų dienos. Mokiniai vadovaujant profesijos mokytojai V. Garnelytei gamino „Žiedinių kopūstų risotto su jūros gėrybėmis“ patiekalą ir vaišino į mokyklą atvykusius svečius. Taip pat turėjome galimybę pristatyti lietuviško tautinio paveldo produktus.

Visą dieną mokyklos virtuvėse/laboratorijose darbavosi komandos iš CEFPPA mokyklos, partneriai iš Vokietijos, Italijos, Liuksemburgo bei mokiniai iš Lietuvos. Taip pat dalyvavo mokyklos gastronomijos dienoje ir stebėjo garsiausių Strasbūro virėjų darbą.