Didžiausia dalis gyvenimo praeina mums darant klaidas, didelė dalis - nieko neveikiant, o visas gyvenimas - veikiant ne tai, kas reikia.
Lucijus Anėjus Seneka

Naujienos


2019-03-29

Išvyka į parodą „Piešiame mūsų ateitį kartu“


„Kuo daugiau sienų mes kertame, ar tai būtų fizinės sienos tarp šalių, ar metafizinės sienos tarp praeities ir ateities, tuo labiau susijungiame su savimi ir su kitais. Ir, kuo daugiau susijungiame, tuo labiau užjaučiantys, supratingi ir mylintys galime tapti“ - teigia dailininkė iš JAV Elizabeth Barenis.

Šių metų kovo 26 d. Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos 627 gr. mokiniai su  matematikos mokytoja Alma Zakaržauskiene aplankė tarptautinę parodą „Piešiame mūsų ateitį kartu“, kuri buvo eksponuojama Vytauto Didžiojo Universitete.

Keliaujančią parodą pristatė tarptautinis dailininkų simpoziumas „Mark Rotho 2018“. Menininko Marko Rodho 115 jubiliejus subūrė menininkus iš septynių šalių Daugpilio meno centre tam, kad išreikštų savo jausmus ir paverstų juos išskirtiniais meno kūriniais.

Paroda skirta Europos bendradarbiavimo dienos progai. Joje buvo eksponuojami dešimties menininkų iš skirtingų pasaulio šalių kūriniai, atspindintys autorių viziją apie bendradarbiavimą per sienas.

Mokiniai pamatė, kad geometrija nėra vien teoremų įrodymas ir jų taikymas, bet jos pagalba galima sukurti įdomius, prasmingus meninius kūrinius. Po parodos pritaikėme pamatytus paveikslus pamokoje, skaičiuodami geometrinių figūrų plotą, perimetrą ir tūrį.

Matematikos vyr. mokytoja A. Zakaržauskienė