VPMF „Vigora“ 15 metų jubiliejus

Prieš 15 metų labai šaltas ir speiguotas gruodis tapo VPMF „Vigora“ gimtadienio mėnesiu, savotiška firmos tradicija -  rudens ir žiemos sezonų sandūroje atsisveikinti  su rudeniu, išparduoti rudens kolekcijos prekių likučius bei pristatyti naują žiemos kolekciją.

Daugelyje firmų šventės – įprastas dalykas. Ką firma švenčia, priklauso nuo jos veiklos, tradicijų, darbuotojų tarpusavio santykių, įmonės klimato ir pan. Renginiai padeda kompanijoms siekti įvairių tikslų: bendrauti su reikalingais žmonėmis, kurti santykius tarp produkto ir kliento, formuoti jo nuomonę, kurti ir palaikyti įmonės įvaizdį, formuoti darbuotojų motyvaciją ir kompanijos vertybes. Šventės taip pat skirtos pademonstruoti konkurentams, partneriams ir sau, kokia jų firma yra puiki.

VPMF „Vigora“ turi savo gražią istoriją, kurią kuria patys mokiniai, palikdami toje istorijoje ryškius pėdsakus. Mokiniai ateina ir išeina, o ant firmos sienų daugėja diplomų, apdovanojimų, padėkų už nuostabius jų darbus ir pasiekimus. Vien dėl to buvo verta surengti šį nepaprastai šiltą susitikimą, nes šioje mažytėje, bet jubiliejinėje šventėje dalyvavo buvusieji, dabartiniai bei būsimi firmos darbuotojai, mokytojai,  mokyklos administracijos atstovai,  svečiai iš kitų Lietuvos firmų bei atstovai iš švietimo institucijų, į šventę atvyko Simulith centro bei asociacijos LIBA atstovai, mokyklos darbuotojai bei viešbučių ir restoranų skyriaus atstovai.

Šventės metu skambėjo dainos, vyko nuotaikingas naujų darbuotojų priėmimas į darbą. Šventę vainikavo nuostabios vaišės ir didžiulis gimtadienio tortas.

Firmos vizija - plėsti veiklą, užsiimti didmenine prekyba, todėl dabar belieka laukti Simulith centro pritarimo. Nauji veiklos metai atneš naujas idėjas, inovatyvius sprendimus ir tikėtina, kad firmoje ir toliau dirbs puikūs darbuotojai.

Evelina, Rafal, Vytautas ir Haroldas.