Naujienos

2018-09-28

IB „Vigora“ tęsia tradicijas: vėl svečiai iš Čekijos!


Būsimieji logistai ekspeditoriai (816 grupės mokiniai), atliekantys praktiką Imitacinėje bendrovėje „Vigora,“  yra įsitikinę, kad versliai mąstantys žmonės ir inovatyvios įmonės yra itin svarbūs kuriant geresnį pasaulį. Dirbdami IB jie suprato, kad verslo idėjos plėtojimas pareikalauja tokių resursų kaip jų laikas, bendravimo, kūrybiškumo ir verslumo įgūdžiai, žinios ir įvairi patirtis, pažintys, nekilnojamasis turtas, turimi įrankiai tikslui pasiekti, finansiniai ištekliai ir kt.

Įgyvendinti minėtus įgūdžius padeda ketvirtus metus iš eilės IB „Vigora“ praktiką atliekantys Čekijos Pilzeno prekybos, taikomųjų menų ir dizaino profesinės mokyklos mokiniai. Pirma pažintis prasidėjo darbinėje aplinkoje – bendrovės darbuotojai vyko pasirašyti  bendradarbiavimo, pirkimo-pardavimo sutarčių su IB „Gija“ (Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras) bei su IB „Vilionė“ (Vilniaus kolegija Verslo vadybos fakultetas). Abiejose institucijose vyko naujausių kolekcijų prezentacijos, imitacinių bendrovių veiklos pristatymai, aktyvios derybos dėl pirkimo-pardavimo sutarties sąlygų, diskusijos.

Susitikimų su studentais metu buvo pristatytas projektas „Reducing Upper Secondary ESL with Practice Enterprise (RUSESL)“ , vyko atviros diskusijos, studentai ir mokiniai atsakė į anketos klausimus.

Kitą dieną darbinius susitikimus bendrovės darbuotojai pratęsė Simulith centre, kuriame vyko susitikimai su Lietuvos imitacinių bendrovių asociacijos prezidentu Mariumi Ignatoniu bei Simulith centro verslo konsultante Danguole Ignatoniene, kurie pristatė Centro padalinių veiklą bei vykdomus projektus, atsakė į mokiniams rūpimus klausimus.

Svečių iš Čekijos vizitas IB „Vigora“ pasibaigs projektinio darbo „Mada pagal Vigorą“ pristatymu.

>>> Veikla