Naujienos

2019-05-14

Yra pradžia, bus ir pabaiga...


Su IB „Vigora“ atsisveikino būsimieji logistai ekspeditoriai, kurie save pademonstravo kaip veikli, linksma ir inovatyvi komanda.

Pusantro mėnesio įmonėje prabėgo kaip viena diena. Buvo  kuriami nauji, ateities drabužių ir aksesuarų katalogai, svarstomos ir pritaikomos inovatyvios reklamos priemonės. Daug pastangų įdėta užmezgant ir atnaujinant ryšius su tiekėjais, pirkėjais iš Lietuvos ir užsienio šalių. Tokiu būdu plėtojamas užsienio kalbų mokymasis ir tarpkultūrinis bendravimas kasdienėje bendrovės komandos veikloje.  Mums pasisekė, kad praktikos metu mokykloje vyko Tarptautinė imitacinių bendrovių mugė „Verslo kelionė į ateitį“. Turėjome puikią galimybę gyvai bendrauti su mūsų įmonės partneriais, aptarti bendradarbiavimo, pirkimo-pardavimo sutarčių sąlygas.

Mūsų nuomone, tai įdomi ir prasminga patirtis, kada gali save išbandyti skirtingose pozicijose, pareigybėse. Užsimezgė nauji santykiai, dirbant skirtingose komandose, gilesnis grupės draugų, kaip asmenybių, pažinimas.

Visų nuomonė vieninga, kad IB teikia praktinę patirtį kuriant ir valdant įmonę, tokiu būdu sudaro sąlygas praktikantams įvertinti savo verslumo įgūdžius ir žinias. Mes atlikome projektinį darbą „Verslo idėja“,  pristatėme ir apgynėme savo idėjas, argumentuodami bei numatydami verslo ateities galimybes. Be to, visų praktikantų nuomone, tokie pristatymai gerina pateikčių (prezentacijų) rengimo ir bendravimo įgūdžius bei lavina įgūdžius, susijusius su informacinių technologijų naudojimu. Tokių pristatymų metu mes  mokėmės  objektyviai įvertinti savo ir kitų grupės narių darbo rezultatus.  Kai kurių komandos narių požiūris, kad čia tik imitacija ir galima kai ką atlikti atmestinai, nesugadino bendro puikaus požiūrio į tokią praktikos formą.

IB „Vigora“ personalo skyriaus darbuotojai

>>> Veikla