Naujienos

2012-06-19

Mano pirmosios pareigos gyvenime...


Esu labai patenkinta, kad turėjau galimybę atlikti praktiką verslo praktinio mokymo firmoje „Vigora“, kuri suteikia studentams  praktinius verslumo, socialinius, techninius ir profesinius įgūdžius.

Laikas firmoje prabėgo labai greitai, kadangi viskas buvo labai įdomu. Man buvo patikėtos firmos direktorės pareigos, todėl teko  priimti darbuotojus į darbą, pasirengti  pokalbiui  su pretendentais į užimamas pareigas, bendrauti su jais, nuspręsti ar tinka kandidatas siūlomoms pareigoms. Smagu, kad pavyko tinkamai suburti kolektyvą, kuris  buvo labai nuoširdus ir draugiškas. Visi firmos darbuotojai labai kruopščiai dirbo, stengėsi padaryti laiku darbus, vieni kitiems padėjo ar patarė vieni kitiems svarbiais klausimais, įsijautė į savo pareigybes, buvo kupini naujų idėjų. Firmos vadovė liko labai patenkinta būsimų prekybos įmonių vadybininkų padėjėjų darbu, kurie per nerealiai trumpą laiką sukūrė naują kolekciją, ją pristatė potencialiems mūsų pirkėjams. Firmoje vyko realus gyvenimas – kasdieniniai skyrių darbai, susirinkimai, pasitarimai. Smagu, kad firmoje yra sukurtos tam tikros tradicijos, šventėme darbuotojų gimtadienius, organizavome atsisveikinimo vakarėlį. Labai svarbu, kad firmos darbuotojai yra motyvuojami, kiekvienas pasijunta reikšmingas ir reikalingas.

Man labai patiko darbuotojų požiūris į mane, kaip į direktorę, nes man suteikė pasitikėjimo savimi jausmą. Firmos darbuotojai kreipėsi į mane pagarbiai, atsiklausdavo, jei norėdavo kur išeiti, maloniai bendravo. Kartais pasijausdavau tarsi viskas vyktų realybėje.

Labai džiugu, kad mūsų mokykloje yra verslo praktinio mokymo firma, kurioje galima realiai pamatyti ir prisiliesti prie dokumentų, juos pildyti, patiems priimti  tiek finansinius, tiek rinkodaros sprendimus. Mes galėjome pamatyti firmos struktūros procesus nuo smulkmenų iki svarbiausių darbų ir planų. Labai nuoširdžiai dėkoju savo puikiems darbuotojams ir firmos vadovei, kuri taip stengėsi dėl mūsų, mokė, patarė, skatino. Dar kartą didelis ačiū Jums! Manau, kad šioje praktikoje įgyta patirtis pravers mano tolimesniame gyvenime.

 

VPMF „Vigora“ direktorė                                                Austėja Kuusaitė

>>> Veikla