Gera mintis, nesvarbu iš kur paimta, daug vertingesnė už kvailą savąją.
F. Lanot de Vajė

Tarptautinė darbo patirtis viešojo maitinimo sektoriuje


ERASMUS+  besimokančiųjų mobilumo projektas „Tarptautinė darbo patirtis viešojo maitinimo sektoriuje“ Nr. 2015-1-LT01-KA102-013299

Projekto teikėjas - Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla

Prašymo forma

Numatomos restoranų ir viešbučio specialybių mokinių stažuotės į:

Projekto tikslas:. suteikti galimybę pirminio profesinio mokymo lygmens mokinių, būsimų virėjų, konditerių ir padavėjų/barmenų mokiniams įgyti tarptautinės patirties tobulinant profesines kompetencijas, taip užtikrinant jų konkurencingumą ir integraciją į Lietuvos ir ES darbo rinką.

Mokiniai bus atrenkami pagal šiuos kriterijus:

Profesines žinias, praktinius įgūdžius, gebėjimą prisitaikyti, komunikabilumą, komunikacinius įgūdžius užsienio kalba (anglų), visuomeninę veiklą, asmenines savybes (pareigingumą, darbštumą, lankstumą).

2015 m rugsėjo mėn. vyks dalyvių atranka į Italiją ir Jungtinę Karalystę, o 2015 m. gruodžio mėn.- į Portugaliją, Prancūziją ir Daniją.

Tiksli data bus paskelbta mokyklos internetiniame tinklalapyje ir mokyklos skelbimų lentoje. Mokiniai, norintys dalyvauti projekto dalyvių atrankoje, projekto vadovei turės pateikti prašymus su grupių vadovų ir mokytojų rekomendacijomis lietuvių kalba ir CV anglų kalba. Atrankos metu potencialūs projekto dalyviai bus supažindinti su projektu ir dalyvauti individualiame pokalbyje su atrankos komisija. Tiksli data bus paskelbta rugsėjo mėn.

 Projekto laikotarpis: 2015-06-01 iki 2016-06-01.

 

Projektinė veikla vykdoma gavus Europos Sąjungos paramą pagal Erasmus+ programą, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Prašymo forma