Naujienos


2017-05-04

Jaunojo verslininko konkursas „Inovatyvūs verslo modeliai“


2017 m. gegužės 3d. 815 grupės mokiniai: Deimantė Šapolaitė ir Mantas Rauduvė atstovavo mūsų mokyklą Jaunojo verslininko konkurse, kuris vyko Kauno technikos  profesinio mokymo centre. Renginį organizavo Lietuvos inovatyvių profesinio rengimo įstaigų asociacija. Šio nacionalinio konkurso tikslas – ugdyti mokinių verslumą.

Konkurse dalyvavo 16 Lietuvos profesinio mokymo įstaigų. Mokiniai apsilankė Kauno technikos profesinio mokymo centre esančiuose sektoriniuose praktinio mokymo centruose ir turėjo sukurti verslo modelį pagal sektorinio centro materialinę bazę.

Verslo idėjos buvo labai išradingos, kūrybiškos ir aktualios. Mūsų mokyklos mokinės Deimantės verslo idėja buvo apdovanota kaip originaliausia, o Manto idėja įvertinta kaip pilietiškiausia verslo idėja.

Sveikiname puikiai pasirodžiusius mūsų mokyklos mokinius tai buvo puiki galimybė patikrinti įgytas kompetencijas, pabendrauti ir parungtyniauti. Mokinius konkursui ruošė ekonomikos mokytoja metodininkė Reda Brokartienė, o į konkursą lydėjo Prekybos ir verslo skyriaus vedėja Danutė Banionytė.