Naujienos


2019-01-09

Išvyka į parodą „Meilės ežeras“


Šių  metų  sausio 8 dieną Vilniaus  turizmo ir prekybos  mokyklos 728  ir  928  grupių  mokiniai kartu su matematikos mokytoja Alma Zakaržauskiene  aplankė vienintelę ir išskirtinę Lietuvoje paveikslų  parodą „Meilės ežeras“, kuri buvo eksponuojama Šv. Jono gatvės paveikslų galerijoje.

Ateina laikas, kai kiekvienas iš mūsų pradeda ieškoti savęs. Pabūti drauge santarvės, harmonijos vibracijose, padžiuginti akis Svarovski kristalų spindėjimu ir 2019 m. atverti naują savo gyvenimo puslapį, kupiną meilės, džiaugsmo, laimės ir visokeriopos prabangos pakvietė kūrybinė grupė  „Hymnus Amoris“. Ji dovanoja žmonėms grožį ir savo paveikslais ragina saugoti save ir vienas kitą. Tai taip svarbu mūsų trapiame pasaulyje.

Mokiniai savo akimis pamatė, kokį grožį galima sukurti sakralinės geometrijos pagalba. Štai keletas jų atsiliepimų apie parodą:

„Paroda buvo neįtikėtinai graži. Spalvų įvairumas ir suderinamumas stebino akį, jautėsi jų dvasiškumas, o Svarovski kristalai puikiai derėjo prie kiekvieno paveikslo. Jie labai gražiai persiliejo šviesoje. Kiekvienas paveikslas buvo skirtingas, nors ir turėjo tą patį elementą - gulbes. Man labai patiko.“

Jana S.

„Parodoje patiko dauguma paveikslų. Ypač patraukė akį vienas mėlynos spalvos paveikslas. Jame gulbės kaip tikros, spalvingos. Jis lyg magnetas traukia. Asmeniškai man patiko.“

Alvijus V.

 

Matematikos vyr. mokytoja  A. Zakaržauskienė