Naujienos


2019-02-01

Konkursas „Klasika naujai“


2019 m. sausio 31 d. Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre vyko Tarptautinis profesinio mokymo įstaigų mokinių konditerių profesinio meistriškumo konkursas „Klasika naujai“. Jame varžėsi profesinių mokyklų mokiniai iš 6 Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Utenos, Kėdainių, Alytaus ir iš 3 užsienio šalių – Latvijos, Estijos ir Ukrainos.

Moksleiviai buvo suskirstyti į 8 mišrias grupes burtų keliu. Komandą sudarė du dalyviai iš skirtingų miestų ir šalių.

Buvo gaminamas tradicinis „Kuršėnų“ vyniotinis. Tačiau iš duoto  produktų sąrašo dalyviai turėjo sudaryti savo receptūras, pritaikyti naujas konditerijos tendencijas ir sukurti kažką savo, naujai.

Konkurso metu mokinių pagamintus saldumynus degustavo ir vertino komisija. Buvo vertinamas gaminių skonis ir išvaizda. Nugalėtojai apdovanoti Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro rėmėjų įsteigtais medaliais ir knygomis apie Lietuvą, apie konditeriją.

Mūsų mokyklą konkurse atstovavo KT-18 gr. mokinės Laura Bakaitė ir Inga Viršilaitė. Jas konkursui ruošė profesijos mokytojos Zita Sprindienė ir Ligita Stankevičienė. Laura Bakaitė, kartu su mokine iš Estijos, šiame konkurse užėmė trečią vietą. Sveikiname !